ZDR Investments zahajuje rok 2024 akvizicí retail parku v Praze

Skupina nemovitostních fondů ZDR Investments dokončila první akvizici letošního roku. Do portfolia fondu pro kvalifikované investory zakoupila prodejnu potravin BILLA s navazujícím retailem v pražské městské čtvrti Kunratice.
ZDR Investments Real Estate FKI ZDR Investments Real Estate FKI Detaily fondu

Nemovitost se nachází v městské části Praha – Kunratice a disponuje pronajímatelnou plochou1 899 m². Hlavním nájemcem je renomovaný potravinářský řetězec BILLA, patřící do rakouské skupiny REWE International AG. K dalším nájemcům patří oblíbený diskontní řetězec Pepco a síť tabákových výrobků a tiskovin Traficon.

Touto akvizicí vstoupil FKI fond ZDR Investments do roku 2024, ve kterém se očekává oživení realitního trhu i nárůst transakcí. Portfolio fondu pro kvalifikované investory ZDR Investments SICAV a.s. se díky této akvizici rozrostlo na 39 nemovitostí o celkové hodnotě 10,1 mld. Kč s unikátním podílem potravin na celkové pronajímatelné ploše, který přesahuje 36 %.

Zpět na přehled

Fotogalerie


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru