O nás

Portál FKI-fondy.cz

Portál FKI-fondy.cz provozuje společnost FINEZ Investment Management. Již 17 let úspěšně pomáháme našim klientům zhodnocovat peníze. Naším hlavním cílem je chránit úspory našich klientů před inflací, proto klademe důraz na investice, které mají reálnou užitnou hodnotu a generují stabilní výnosy.

V praxi s klienty hojně využíváme nejrůznější investiční fondy, převážně pak fondy určené pro kvalifikované investory. Jejich nabídka je dnes v ČR velmi pestrá, ale mnohdy lidé ani netuší, že takové fondy existují a jaké zajímavé investiční příležitosti nabízí. A tak jsme se rozhodli připravit tento speciální portál FKI-fondy.cz zaměřený výhradně na fondy kvalifikovaných investorů.

Kromě tohoto portálu provozujeme také sesterský portál Nemovitostní-fondy.cz, kde najdete podrobnější informace ke všem nemovitostním fondům včetně nemovitostních FKI.

Jelikož ne každý disponuje majetkem v desítkách milionů korun, aby mohl plně využít potenciál FKI fondů a zároveň dostatečně diverzifikovat rizika, založili jsme také vlastní multi-fond Otakar sestavený převážně z vybraných Top FKI fondů. Každý tak dnes může mít vyváženě rozložené portfolio z těch nejzajímavějších investičních projektů už od 1 milionu korun. A navíc zcela bez vstupních poplatků.

Co nabízíme?

Privátní investiční poradenství

Naším hlavním byznysem je péče o naše dlouhodobé privátní a institucionální klienty, kterým pomáháme spravovat jejich investice (min. od 10 mil. Kč). Jako odměnu si pak účtujeme 10 % ze zisku + DPH. Jinak naši klienti neplatí žádné další poplatky. Pokud byste chtěli také sestavit a spravovat individuální portfolio investic, neváhejte nás kontaktovat.

Zprostředkování investic + bezplatná konzultace

Ovšem pokud si spravujete investice sami, nemusíte vůbec být klientem našeho privátního poradenství. Máte-li zájem investovat do konkrétního fondu či více fondů, rádi Vám pomůžeme investici realizovat a dojednáme Vám i tak mimořádně výhodné podmínky.

Ačkoliv většina FKI fondů si standardně účtuje vstupní poplatek 3 % a některé až 5 %, přes nás aplikujeme investorům při investici do jakéhokoliv investičního fondu vstupní poplatek max. 1 %.

  • při investici 1-5 mil. Kč/fond – vstupní poplatek 1 % (u multi-fondu Otakar 0 %)
  • při investici od 5 mil. Kč/fond – vstupní poplatek 0 %

Pakliže si nejste jistí výběrem fondů, nabízíme Vám také bezplatnou konzultaci. Neváhejte nás kontaktovat.

Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru