Silverline Real Estate představuje nový projekt

Developerský fond Silverline Real Estate připravuje další projekt výstavby luxusního rezidenčního bydlení na okraji Prahy.
Silverline Real Estate Silverline Real Estate Detaily fondu

Fond kvalifikovaných investorů Silverline Real Estate zahájil přípravy stavební parcely a následný development luxusní vily v klidné obci pár kilometrů od západní hranice Prahy a jen přibližně 20 minut do centra Prahy autem. Díky krásné okolní přírodě, vč. výhledů na Vltavu či přímém přístupu do Brd se ve spojení se skvělou dopravní dostupností po D4 jedná o oblíbené místo pro výstavbu RD či vil pro alespoň vyšší střední třídu. 

Projekt využívá návazného developmentu v obci Trnová, vč. intenzifikace ČOV či novém řešení technické a dopravní infrastruktury v severní části obce (vstup do projektu proběhl za výhodnou cenu v ranné fázi developmentu v obci). Na pozemku o rozloze 1,293 m2 bude vybudována moderní vila s luxusním nádechem o užitné ploše cca 300 m2.

Hlavním architektem projektu se společnost Allchitecture a plánované dokončení celého projetku je zamýšleno na rok 2024. Celkové projektové náklady jsou plánovány ve výši 35 mil. Kč.

Zpět na přehled

Fotogalerie


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru