Investiční nemovitostní fond ČSNF SICAV, a.s. vstupuje na Burzu cenných papírů Praha, a.s.

ČSNF SICAV, a.s. se rozhodl posílit své postavení na investičním trhu a vstupuje na Burzu cenných papírů Praha, a.s. Pro obchodní partnery tento významný krok znamená posílení jistoty jejich investic.
ČSNF SICAV ČSNF SICAV Detaily fondu

Vzhledem k expanzi, která je zřejmá jak z finančního pohledu, tak co do počtu připravovaných a realizovaných nemovitostních projektů ČSNF v České republice i v zahraničí, je ukotvení fondu na burze logickým krokem. ČSNF je natolik velký a důvěryhodný, že si může dovolit přísný dohled dozorujících institucí, zejména ze strany České národní banky. Ten přináší vyšší míru zabezpečení. Pravidelné reporty, půlroční účetní závěrky a aktuality z vývoje trhu a jednotlivých projektů. Tyto aktivity přispějí ke zvýšení transparentnosti práce fondu. To přinese vyšší míru jistoty investorům.

ČSNF zhodnocuje svěření peníze od investorů výstavbou a prodejem rodinných a bytových domů, aktuálně plánuje novou zástavbu v obci Chýně. Investovat je možné přímo do fondu pomocí akcií, u nichž lze finance zhodnotit úrokem až 8,7 % p.a., nebo prostřednictvím dluhopisů, u kterých může výše ročního úroku dosáhnout až na úroveň 7,8 %.

V letošním roce dosáhnou aktiva fondu na výši 1,4 mld. Kč.

Zpět na přehled


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru