Společnost Thein Digital uzavřela partnerství s Flash Networks BV

Společnost Thein Digital, součást investiční skupiny Thein a přední hráč v oblasti digitálních řešení, uzavřela partnerství s renomovanou mezinárodně působící firmou Flash Networks BV. Touto strategickou spoluprací rozšiřuje nabídku a poskytování služeb o další technologie, které budou cílené primárně pro telekomunikační operátory.
J&T Thein podfond Digital J&T Thein podfond Digital Detaily fondu

V rámci spolupráce bude Thein Digital zastupovat značku Flash Networks v pěti evropských zemích pro zákazníky z řad Telco operátorů, přičemž se zaměří na prodej, propagaci, marketingové aktivity i koordinaci podpůrných nástrojů. Tímto krokem firma posiluje svou pozici partnera i v oblasti telekomunikačních technologií. 

Flash Networks má na svém kontě deset let zkušeností i světové reference, které potvrzují jejich výjimečný přínos pro telekomunikační průmysl. Flash Networks BV je světově uznávanou společností, která nabízí software umožňující mobilním operátorům optimalizovat své sítě. Jejich technologie poskytují jak optimalizaci přenesených dat, tak správu provozu v síti i optimalizaci médií. Tímto způsobem zajišťují konzistentní zážitek pro zákazníka, zejména v oblasti roamingu, kde je zásadní zachování vysoké kvality služeb při současném snižování nákladů na přenos dat.

O Thein Digital

Společnost Thein Digital s.r.o. se na českém trhu pohybuje téměř 30 let, od roku 2020 patří do investiční skupiny Thein zakladatele Tomáše Budníka, která se zaměřuje na technologické společnosti v oboru ICT, kyberbezpečnosti a průmyslu 4.0 z České a Slovenské republiky. Po celou dobu svého působení Thein Digital sehrává roli průkopníka a inovátora. Je jednou z prvních firem věnujících se dodávkám a provozu technologií ATM a SAN v České republice a na Slovensku. Její klienti pocházejí zejména z oblasti bankovnictví, telekomunikací, energetiky a automobilového průmyslu. 

Zpět na přehled


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru