Redside Fund Management využil covidovou dobu k rekonstrukci prostor budovy Anděl 17

Nemovitostní fond NOVA Real Estate od roku 2016 vlastní kancelářskou budovu v samotném srdci Smíchova – Anděl 17. Svou lokací, prostory a vybaveností budova přilákala významné mezinárodní firmy – Google, Pfizer, kteří s nimi podepsali dlouhodobé nájemní smlouvy. Jejím cílem je zajistit komfort a úroveň společných prostor, které se snaží dle moderních trendů obměňovat. Se správcem budovy White Star Real Estate CZ&SK využili nižší návštěvnosti budovy a provedli rekonstrukci.
NOVA Real Estate NOVA Real Estate Detaily fondu

Recepce

Proměnou prošla celá část hlavní recepce budovy. U podlahové dlažby zvolili velkoformátovou dlažbu v provedení “anti-slippery”. Stejným designem byla obložena i čelní stěna, která nahradila původní skleněné výplně. Rekonstrukci prošel i celý recepční pult, na který byl opět zvolen velkoformátový obklad v moderní bílé lesklé barvě. Recepční stůl byl doplněn o celou řadu úschovných skříněk, zásuvek a dostatečného prostoru pro recepční služby. K dokreslení finálního vzhledu byl použit LED pásek s nastavitelnou intenzitou a barevností světla.

Výtahy

Původní dřevěný obklad výtahu byl nahrazen novým z broušeného nerezu, který odolá i méně šetrnému používání, např. při stěhování. Také byl vyměněn hlavní ovládací panel včetně elektroniky.

Zpět na přehled

Fotogalerie


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru