J&T ARCH INVESTMENTS vydává dividendové třídy investičních akcií

Fond kvalifikovaných investorů J&T ARCH INVESTMENTS v prvním kvartále roku 2023 vydal dividendové investiční akcie v korunové a eurové třídě a rozšířil tak svou nabídku pro investory.
J&T Arch Investments J&T Arch Investments Detaily fondu

Fond J&T ARCH INVESTMENTS na konci března upsal dividendové třídy investičních akcií (CZK HD a EUR HD), které tak doplňují aktuální růstové třídy. Nově přidané třídy investičních akcií jsou spjaty s právem na výplatu dividendy, která bude vyplácena 1× za rok na základě hospodářského výsledku této třídy investičních akcií za kalendářní rok. Rozhodnutí o výplatě dividendy proběhne na jednání řádné valné hromady, která se zpravidla koná na konci června, přičemž očekávaný výplatní termín dividendy by měl být v průběhu září.

Dividendová korunová třída investičních akcií (CZK HD) je obchodována na Burze cenných papírů Praha. Její nominální hodnota byla stanovena na 1,000 Kč.

Přijetí eurové třídy dividendových investičních akcií s nominální hodnotou 50 EUR k obchodování na Burze cenných papírů v Praze je předmětem jednání. Definitivní rozhodnutí bude přijato v průběhu následujících měsíců. 

Zpět na přehled


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru