Fond r2p Invest SICAV otevře pobočku v Srbsku

R2p invest SICAV, a.s. je fondem kvalifikovaných investorů, spravovaný investiční společností AVANT IS. Fondový kapitál se aktuálně pohybuje kolem 2 mld CZK a svým akcionářům nabízí zajímavý výnos, řadí se k top fondům spravovaných investiční společností Avant.
r2p invest r2p invest Detaily fondu

Fond r2p invest dlouhodobě buduje silné know-how, benchmark a nadstandartní vztahy s partnery a pomocí dceřiných společostí fondu investuje do nákupu velmi lukrativních dluhových portfolií na čtyřech kontinentech světa.

V zorném poli fond manažerů r2p invest se nyní ocitlo Srbsko. Je to je jediná země bývalé Jugoslávie, kde není zatím možné pohledávky kupovat třetí osobou, pokud nemá bankovní licenci. Toto se má ovšem ve velmi dohledné době změnit a fond by u této příležitosti na srbském trhu rád byl. V současnosti je vše ve fázi dokončení call centra, IT supportu a potřebné legislativy přímo v Srbsku.

Dlouhodobým cílem fondu je stabilní růst projektů dle stanovených plánů tak, aby přinášely akcionářům stále velmi zajímavé výnosy jako doposud. Managemet fondu se chce také soustředit na země, jejichž potenciál roste exponenciálně, jako například Indie. Dalším cílem je rozvíjet byznys na Kypru v podobě Ta Meri Finance Pvt. Ltd, která v letošním roce obdržela licenci Centrální Evropské banky pro financování segmentu osobních vozů. V tomto segmentu eviduje vedení fondu nárust poptávek a objemu financování v desítkách procent. Jedním z posledních cílů je rovněž rozšíření spolupráce s novými obchodními sítěmi v distribuci našeho fondu r2p invest.

Zpět na přehled


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru