Fond HYDROGEN2 staví fotovoltaické elektrárny v Polsku

Fond kvalifikovaných investorů HYDROGEN2 staví v Polsku síť FVE - nyní jsou to projekty jako Laziska 1, Laziska 2, Stepocin nebo Gorzno 5.
HENRY IF, podfond HYDROGEN 2 HENRY IF, podfond HYDROGEN 2 Detaily fondu

Fond HYDROGEN2 zajistil projektová práva (ve formě „ready to build“) na výstavbu fotovoltaických elektráren v Polsku o celkovém výkonu portfolia 16,56 MWp. 

Stavební práce na fotovoltaických elektrárnách Laziska 1 a Laziska 2 mají přiinést celkový výkon elektráren 1,8 MWp, výstavba těchto dvou FVE byla zahájena v listopadu 2022 a již se chýlí ke zdárnému konci, objem hotových prací fond odhaduje na 95 %. Nyní stavební firmě zbývá pouze dokončit nízkonapěťové kabelové propojení mezi střídači a transformátorem, telemechanika elektrárny a doinstalovat některé prvky monitoringu elektrárny.

V listopadu 2022 byla rovněž zahájen výstavba další FVE elektrárny Stepocin 1 a Stepocin 2 o celkovém výkonu 2 MWp. Začátkem prosince dále započaly stavební práce na elektrárně Gorzno 5 o výkonu 1 MWp.

Zahájení výstavby dalších elektráren polského portfolia o výkonu 7,8 MWp je plánováno na první kvartál 2023.

Zpět na přehled


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru