ZDR Investments kupuje zavedený retail park ve Vídni

Skupina nemovitostních fondů pokračuje ve své zahraniční expanzi. Novým přírůstkem fondu kvalifikovaných investorů ZDR Investments SICAV a.s. je retail park Gatterederstraße ve Vídni.
ZDR Investments Real Estate FKI ZDR Investments Real Estate FKI Detaily fondu

Na ploše 4,4 tis. m2 obchodních ploch jsou hlavními nájemci BILLA, dm drogerie, Fussl, JYSK, LIBRO a BIPA. Dvě zakoupené budovy byly nově vybudovány v letech 2014 a 2015. V okolí Gatterederstraße proběhla v posledních letech rozsáhlá bytová výstavba a lokalita se tak stala novým frekventovaným centrem pro obchod a služby.    

Retail park v hodnotě 400 mil. Kč byl zakoupen od rakouského privátního investora, financujícím partnerem je Bank Austria Wien ze skupiny UniCredit. 

„Tato akvizice v hlavním městě Rakouska potvrzuje naši etablovanou pozici na rakouském nemovitostním trhu. Jedná se o 4. nemovitost zakoupenou na území Rakouska během 14 měsíců a podíl rakouských a německých objektů na portfoliu našeho fondu pro kvalifikované investory tak vzrostl na 23 %.“, komentuje akvizici Roman Latuske, partner skupiny ZDR Investments.

Zpět na přehled

Fotogalerie


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru