Úspěšná akvizice realitního projektu Chýně pro fond ČSNF SICAV

Akvizice ralitního projektu Chýně byla jedním z hlavních milníku fondu ČSNF v roce 2022. Projekt Chýně se nachází v malé obci na západ od hlavního města Prahy.
ČSNF SICAV ČSNF SICAV Detaily fondu

ČSNF SICAV, a.s. v roce 2022 dokončil významnou akvizici realitního projektu v obci Chýně u Prahy. Jedná se o výstavbu rozsáhlého rezidenčního areálu v obci Chýně, západně od hlavního města Prahy. Tento projekt obsahuje 80 000 m2 jednotek k budoucímu prodeji. Očekávaný zisk z celého projektu je stanoven na 100 mil. EUR za 8 let. Součástí projektu je rovněž zbudování celé městské čtvrti s veškerou potřebnou občanskou vybaveností. Ve spolupráci se zastupitelstvem obce Chýně je plánováno rovněž zbudování komerční infrastruktury, obchodní zóny, ale také potřebné sociální infrastruktury, jako jsou školky, školy nebo domov seniorů. Část bytového fondu bude sloužit pro nájemní bydlení, zbylá část půjde k volnému tržnímu prodeji.

Celkové výnosy z toho rezidenčního projektu jsou odhadovány ve výši 325 mil. EUR v tržbách, z této částky 225 mil. EUR pokryje veškeré náklady projektu.

Zpět na přehled

Fotogalerie


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru