Společnost ACCOLADE dokončila nový logistický park v Elblągu v Polsku

Společnost Accolade dokončila nový logistický park v Polsku, který se tak zařadil do již rozsáhlého portfolia průmyslových a logistických parků, které společnost Accolade v Polsku vlastní.
Accolade Industrial Fund Accolade Industrial Fund Detaily fondu

Accolade Industrial Fund je nyní vlastníkem prvního moderního skladu třídy A v této oblasti, který posiluje pozici společnosti Accolade na severu Polska. Důležité je, že se  tento průmyslový park nachází na skvělém místě - pouhých pět kilometrů od centra Elblągu a 35 minut jízdy autem od gdaňského přístavu. Blízkost rychlostní silnice S7 zajišťuje dobré spojení s Varšavou a Krakovem a místo je tak velmi atrktivní pro potencionální nájemce.

Stejně jako všechny parky v portfoliu Accolade má i park v Elblągu certifikát BREEAM. Průmyslový park v Elblągu zahrnuje 20 000 m2 skladovacích ploch a dvě budovy nacházející se na pozemku o rozloze 7 ha - všechny plochy jsou již nyní pronajaté. Mezi první nájece se zařadily společnosti jako Flex a DPD.

Zpět na přehled


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru