Orbit Capital, Conseq Venture Debt - poslední možnost vstupu do fondu

Fond Orbit Capital, Conseq Venture Debt nabízí poslední možnost vstupu do fondu k 31.12.2022.
Conseq Venture Debt Conseq Venture Debt Detaily fondu

O co delší název, o to jednodušší příběh. Cílem fondu je poskytovat zajištěné dluhové financování mladým rychle rostoucím společnostem ve střední a západní Evropě. Dominantním sektorem je internetové podnikání.

Fond funguje již třetím rokem, je tak za třetinou své plánované existence. Za tu dobu zrealizoval půjčky společnostem jako Rohlík.cz, ManifestoMarket, Twisto, nejnověji pak například Nova et Vetera a dalším. Vzhledem k neutuchajícímu potenciálu digitální ekonomiky je fond připraven navýšit kapitál a financovat další atraktivní projekty.

Orbit Capital, Conseq Venture Debt má zbývající investiční horizont přibližně 5 let. Na tomto horizontu cílí na zhodnocení investovaných prostředků 15-20 % p.a. Jde o fond kvalifikovaných investorů obhospodařovaný společností Conseq. Minimální investici 1 mil. Kč lze kombinovat s ostatními námi obhospodařovanými fondy (za předpokladu dodržení shodného investičního horizontu).

Zpět na přehled


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru