Nemomax navyšuje maximální výnos prioritních akcií na 10 %

Pro přechodné období od 1. 10. 2022 do 31. 12. 2023 došlo k navýšení maximálního výnosu prioritních investičních akcií fondu Nemomax na 10 % p.a. Minimální výnos zůstává na úrovni 6,1 % p.a.

Developerský fond Nemomax vydává investorům prioritní investiční akcie s pevným rozsahem výnosu. Dosud byl výnos nastaven v rozmezí min. 6,1 % p.a. a max. 7,1 % p.a. Nově je do 31. 12. 2023 maximální výnos navýšen na 10 % p.a.

Fond Nemomax historicky vykazuje velmi dobré hopsodářské výsledky, a tak byl dosud připisovaný výnos na úrovni maximální hranice a je solidní předpoklad, že tomu tak bude i nadále, tedy na úrovni 10 % p.a.

Fond Nemomax tak podobně jako řada dalších FKI fondů s obdobnou konstrukcí reaguje na aktuální situaci na trzích a s ohledem na vysokou inflaci dočasně zvedá výnosy, aby se více podělil s externími investory a výnosy prioritních akcií byly nadále atraktivní v konkurenci bankovních vkladů nebo dluhopisů.

Podobně například zveřejnily navýšení výnosů fondy Domoplan, ČSNF, R2P invest nebo ECFS Credit Fund a řada dalších fondů ho rovněž připravuje. Také fond J&T Arch Investments oznámil navýšení horní hranice výnosů u fondu J&T Alliance na 13 %, který tvoří velkou část portfolia fondu J&T Arch Investments.

Zpět na přehled


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru