Mimořádné obchodní dny fondu fondů JET 3

Investiční společnost Conseq Investment Management, a.s. oznámila, že v říjnu bude poslední možnost investovat do private equity fondu JET 3 fond fondů, ISIN CZ0008477189.
JET 3 fond fondů JET 3 fond fondů Detaily fondu

Vzhledem k rychle rostoucímu počtu investorů do fondu JET 3 bude pravděpodobně brzy naplněný cílový objem fondu. Možnost vstupu do fondu bude dle plánu ukončen v průběhu podzimu 2022. Společnost Conseq Investment Management, a.s., jako obhospodařovatel fondu s názvem JET 3 fond fondů, OPF, ISIN CZ0008477189, oznamuje vyhlášení mimořádných obchodních dnů stanovených k datům 31.08.2022, 30.09.2022 a 31.10.2022, které budou představovat poslední možnost do fondu JET 3 vstoupit. Poslední termín pro přijímání pokynů do fondu je 15.10.2022.

V Jet Investment se již čtvrt století specializují na investice do perspektivních průmyslových společností ve střední Evropě. Hledají v nich příležitosti k růstu a připravují je na budoucnost. Vstupují do nich nejen finančně, ale i manažersky a směřují je k dalšímu rozvoji. Podniky typicky exitují prodejem strategickému partnerovi v momentě, kdy dosáhly vytyčených cílů. Nyní se prostřednictvím fondu kvalifikovaných investorů může těchto investic již potřetí účastnit i širší investorská veřejnost. Jedná se o investici typu private equity. 

JET 3 fond fondů, otevřený podílový fond kvalifikovaných investorů, jehož cílem je dosahovat obdobné výkonnosti jako podkladový fond JET 3 SICAV, a.s. Očekávaný výnos Fondu je 10 % p.a., případně i více.

Minimální investice do JET 3 fondu fondů činí 1 mil. Kč – možnost investovat i méně než 1 mil. CZK v kombinaci s ostatními fondy kvalifikovaných investorů Conseq.

První upisovací období fondu bylo ukončeno na konci července za upisovací kurz 1 CZK. Výpočet NAV bude nyní probíhat jednou měsíčně k 31.08.2022, 30.09.2022 a 31.10.2022. Následně bude fond uzavřen pro nové investice.

Pět důvodů, proč si vybrat tento fond:
 
1/ Investiční manažeři Jet Investment mají za sebou mnohaleté zkušenosti v oboru private equity a úspěšně zhodnocují své projekty již 25 let.
2/ Fond bude získávat zejména majoritní podíly ve společnostech v regionu střední Evropy především z oblasti průmyslu a souvisejících služeb.
3/ Fond by měl vytvořit 4 až 5 oborových platforem (s ohledem na potřebnou diverzifikaci).
4/ Manažeři fondu jsou motivovaní jednak svým majetkovým podílem, ale také prostřednictvím výkonnostní odměny.
5/ Možnost přístupu k výnosům vyplaceným Podkladovým fondem bez aplikace výstupní přirážky (výplata probíhá automaticky formou prodeje podílových listů).

Zpět na přehled


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru