Fund Managerem realitního fondu NOVA Real Estate se stal Pavel Kadera

REDSIDE investiční společnost a.s., svěřila správu svého nemovitostního fondu v hodnotě 330 milionů EUR zkušenému Asset manažerovi Pavlu Kaderovi, který bude odpovědný za komplexní správu portfolia kancelářských, retailových a průmyslových nemovitostí fondu kvalifikovaných investorů NOVA Real Estate pro území České republiky a region střední Evropy.
NOVA Real Estate NOVA Real Estate Detaily fondu

Pavel Kadera má ve svém profesním životopise více než dvanáctileté zkušenosti z oblasti bankovnictví a nemovitostní. Před nástupem do společnosti Redside pracoval jako manager odpovědný za správu a prodej portfolia společnosti GE Real Estate v hodnotě 400 milionů EUR v regionu střední a východní Evropy, kde strávil osm let. V investiční společnosti Redside začal působit v roce 2016 ve funkci Asset Managera. Nyní vystřídá na pozici Fund Managera Tomáše Berku, který se rozhodl vyzkoušet nový segment nemovitostní a posunout tak svůj profesní život.
 

„Za posledních pět let se nám povedlo postavit na regionální poměry opravdu velké nemovitostní portfolio fondu NOVA Real Estate v hodnotě 9 miliard CZK. Pavel se prakticky od začátku podílel velkou měrou na spolubudování fondu a selekci nemovitostního portfolia, které perfektně zná, což spolehlivě zajišťuje kontinuitu správy assetů a fondu“, komentuje předseda představenstva Redside Rudolf Vřešťál.

Zpět na přehled

Fotogalerie


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru