Fond Vendeavour navýšil výnosy prioritních akcií na 8-12 % p.a.

Pro období od 1. 10. 2022 do 30. 9. 2024 je minimální výnos prioritních a preferečních akcií navýšen na 8 % p.a., participace na případných vyšších výnosech zůstává z 50 %, hranice maximálního možného výnosu u preferečních akciíí se na dva roky posouvá na 12 % p.a.
Vendeavour Private Equity Vendeavour Private Equity Detaily fondu

Vendeavour Private Equity Fund je český private equity fond zaměřený primárně na potravinářský průmysl a zdravotnictví, který klade důraz na udržitelný rozvoj a společenskou odpovědnost. Investorům nabízí preferenční investiční akcie s garantovaným výnosem min. 6 % ročně a zároveň participací z 50 % na vyšších výnosech, přičemž max. výnos je omezen na 10 % ročně. Pro období od 1. 10. 2022 do 30. 9. 2024 je výnos preferenčních akcií navýšen na min. 8 % ročně a max. 12 % ročně.

Fond Vendeavour tak podobně jako řada dalších FKI fondů s obdobnou konstrukcí reaguje na aktuální situaci na trzích a s ohledem na vysokou inflaci dočasně zvedá garantované výnosy, aby zhruba korespondovaly s vývojem úroků na dluhopisových trzích.

Podobně také zveřejnily navýšení minimálních výnosů developerské fondy Domoplan a ČSNF, pohledávkový fond R2P invest nebo ECFS Credit Fund financující poskytování spotřebitelských úvěrů. Také fond J&T Arch Investments oznámil navýšení horní hranice výnosů u fondu J&T Alliance na 13 %, který tvoří velkou část portfolia fondu J&T Arch Investments.

Zpět na přehled


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru