Fond Conseq Depozitní Plus mění depozitáře

S účinností od 01.05.2022 dojde ke změně depozitáře fondu Conseq depozitní Plus, otevřený podílový fond.
Conseq depozitní+ OPF Conseq depozitní+ OPF Detaily fondu

Stávajícího depozitáře UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., nahradí nově společnost Conseq Investment Management, a.s.

Změna depozitáře fondu nebude mít žádný vliv na klienty ani jejich smlouvy, nedochází ani k žádným změnám v platebních instrukcích. Ke změně depozitáře dojde bez přerušení oceňování fondu a obchodování s jeho podíly.

Mezi základní povinnosti depozitáře patří opatrování a evidence majetku fondů a provádění souvisejících kontrolních činností. Pro investory má pak největší přidanou hodnotu činnost depozitáře související s kontrolováním výpočtu aktuální hodnoty fondu a kontrola peněžních toků fondu. Okamžitým efektem převzetí funkce depozitáře ze strany Conseq Investment Management bude snížení nákladů, které zmíněné fondy na tuto činnost nesou.

Fond Conseq depozitní+ umísťuje většinu kapitálu u ČNB za repo sazbu. Jeho výnosový potenciál tak s vyšší inflací a rostoucími úrokovými sazbami stoupá. Aktuální výše repo sazby je 5,75 %. Očekávaný výnos fondu Conseq depozitní + je tak po zohlednění nákladů na správu fondu zhruba 5,4 % p.a.

Zpět na přehled


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru