ČSNF zvedá výnosy prioritních i prémiových akcií

Pro období od 1. 8. 2022 do 31. 12. 2023 je garantovaný výnos navýšen u prioritních akcií na 7,0-7,9 % p.a. a u prémiových akcií na 7,7-8,7 % p.a.
ČSNF SICAV ČSNF SICAV Detaily fondu

Developerský fond ČSNF vydává investorům prioritní investiční akcie s pevným výnosem v rozmezí min. 6 % p.a. a max. 7,1 % p.a. Pro období od 1. 8. 2022 do 31. 12. 2023 je výnos prioritních akcií navýšen na 7,0-7,9 % p.a.

Větším investorům nabízí fond ČSNF ještě o něco vyšší výnosy. Při investici od 10 mil. Kč je možné investovat do prémiových investičních akcií, kde je rovněž formou redistribuce kapitálu nastaveno pevné rozmezí výnosů min. 6,7 % p.a. a max. 8,2 % p.a. Pro období od 1. 8. 2022 do 31. 12. 2023 je výnos prémiových akcií navýšen na 7,7-8,7 % p.a.

Fond ČSNF tak podobně jako řada dalších FKI fondů s obdobnou konstrukcí reaguje na aktuální situaci na trzích a s ohledem na vysokou inflaci dočasně zvedá garantované výnosy, aby zhruba korespondovaly s vývojem úroků na dluhopisových trzích.

Podobně například zveřejnily navýšení minimálních výnosů fondy Domoplan, R2P invest nebo ECFS Credit Fund a řada dalších fondů ho rovněž připravuje. Také fond J&T Arch Investments oznámil navýšení horní hranice výnosů u fondu J&T Alliance na 13 %, který tvoří velkou část portfolia fondu J&T Arch Investments.

Zpět na přehled


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru