Conseq zahajuje úpis do fondu JET 3

Podobně jako fondy Jet 1 a Jet 2 se také fond Jet 3 bude specializovat na získávání zejména majoritních podílů ve společnostech v regionu střední Evropy především z oblasti průmyslu a souvisejících služeb. Jet 3 plánuje akvizice, z nichž vytvoří přibližně čtyři až pět oborových platforem (s ohledem na potřebnou
diverzifikaci).
JET 3 fond fondů JET 3 fond fondů Detaily fondu

Jet Investment se již čtvrt století specializuje na investice do perspektivních průmyslových společností. Hledají v nich příležitosti k růstu a připravují je na budoucnost. Vstupují do nich nejen finančně, ale i manažersky a směřují je k dalšímu rozvoji. Podniky typicky exitují prodejem strategickému partnerovi v momentě, kdy dosáhly vytýčených cílů.

JET 3 Sicav, a. s. bude mít podobu uzavřeného investičního fondu s horizontem 10 let (+ 2roky ochranná lhůta). První upisovací období trvá do 31. 7. 2022. Do roku 2025 si Jet Investment bude od smluvně zavázaných investorů postupně „volat“ přislíbené finanční prostředky a bude je využívat k investicím do akvizic. V případě takzvaného „capital call“ má investor 30 dnů na to, aby fondu poslal požadovanou částku, oproti ní získá investiční akcie fondu. Minimální výše investice je 10 mil. Kč.

Conseq připravil tradičně účelový nástroj pro menší investory, JET 3 fond fondů, OPF, který investuje výhradně do podkladového fondu Jet 3 SICAV. Minimální investice je takto pouze 1 mil. Kč. Upisovací období fondu probíhá od 29. 4. 2022 do 29. 7. 2022.

Zpět na přehled


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru