Accolade připravuje už čtvrtý španělský projekt

Skupina Accolade, která se zabývá investicemi do infrastruktury pro moderní a udržitelné podnikání, reaguje na poptávku na španělském trhu a za rok od vstupu na trh připravuje už čtvrtý projekt. V Andalusii poblíž čtvrtého největšího španělského města Sevilla investuje do pozemků, na kterých vyroste moderní průmyslová hala o rozloze více než 11 tisíc m2. Hodnota projektu dosahuje téměř 11 milionů eur.
Accolade Industrial Fund Accolade Industrial Fund Detaily fondu

Investice navazuje na předchozí tři projekty ve Španělsku, dva ve Valencii a jeden ve Vitorii, jejichž hodnota dohromady činí 70 milionů eur. Nová prvotřídní hala bude stejně jako předchozí budovy aspirovat na vysokou úroveň certifikaci BREEAM.

„Ukázalo se, že v okolí španělské Sevilly je u průmyslových hal velmi nízká nabídka, přitom je v oblasti vysoká poptávka a dostatek pracovních sil, což dohromady představuje skvělou příležitost pro náš další růst. S potěšením budeme španělskému trhu zajišťovat moderní a udržitelné průmyslové nemovitosti, kterých se firmám podnikajícím na pátém největším trhu EU nedostává,“ uvedl k projektu Milan Kratina, CEO Accolade.

Umístění parku poblíž Sevilly poskytuje skvělé strategické podmínky, centrum města je vzdálené 20 minut a letiště 13 minut, praktická je také návaznost na dopravní okruh. Místní úřady jsou na rozvoj podnikání dobře připraveny a spolupracují, pozemek leží přímo v zóně určené pro průmyslový park. Přestože v Seville a okolí žije více než 2 miliony obyvatel, nabídka skladovacích prostor v oblasti je velmi nízká. Výstavba haly začne v druhém čtvrtletí příštího roku a potrvá přibližně 9 měsíců.

Zpět na přehled

Fotogalerie


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru