Accolade investuje do nového průmyslového parku v Sulechówě

Accolade, mezinárodní investor do průmyslových nemovitostí, zajistil pozemek pro svůj nový projekt. Moderní průmyslový park má plánovanou plochu 76 000 m2 a investiční hodnotu více než 60 milionů eur. Bude se nacházet na západní hranici Polska, na rychlostní komunikaci S3 a hned vedle dálniční křižovatky A2.
Accolade Industrial Fund Accolade Industrial Fund Detaily fondu

Accolade je dynamicky rostoucí průmyslový investor poskytující prvotřídní infrastrukturu pro podnikání v Evropě. V současné době Accolade vlastní síť 48 průmyslových parků s certifikací BREEAM. Své aktivity v Polsku speciálně zaměřuje na západní hranici – již více než šest let Accolade nepřetržitě investuje do vysoce kvalitních, moderních a ekologicky udržitelných průmyslových parků v této oblasti. Mezi tyto projekty patří parky ve Štětíně, Zelené Hoře, Goleniówě, Velkopolském Hořově, Lehnici nebo Jelení Hoře. Sulechów je dalším bodem na mapě, který doplňuje toto portfolio.

Tato nová investice, která se nachází mezi Velkopolským Hořovem a Zelenou Horou, kde již Accolade působí s více než 180 000 m2 dokončených průmyslových skladů, je přímou reakcí na vysokou poptávku nájemců v regionu,“ říká Michał Białas, ředitel Accolade Polsko. „Poloha je ideální pro potřeby moderního podnikání – pozemek se nachází u rychlostní silnice S3, pouhých 33 km od dálnice A2, odkud je to do Berlína pouhé dvě hodiny jízdy. Je to vynikající adresa pro nájemce, kteří obchodují s polskými západními sousedy nebo mají logistické spojení se společnostmi na západních trzích,“ dodává. 

Průmyslový park se bude nacházet v Sulechówě ve zvláštní ekonomické zóně Nowy Świat. Na 154 000 m2 pozemku jsou plánovány tři budovy s celkovou plochou 76 000 m2. Hodnota investice přesahuje 60 milionů eur. Stavební práce budou zahájeny v první polovině roku 2022.

Zpět na přehled

Fotogalerie


Nechte si poradit

Váháte, jak začít? Nevíte, který fond vybrat? Chcete investovat bezpečně? Nabízíme Vám individuální konzultace a vlastní portfolio Top FKI fondů.

Konzultace

Máte kapitál, ale nechcete udělat chybu?

Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme a zdarma připravíme návrh investic.

Kontaktujte nás

Multi-fond Otakar

Vybíráme nejlepší z nejlepších.
Portfolio top FKI fondů.

Cílený výnos 5-7 % p.a.
Žádné vstupní poplatky.

Více o fondu Otakar

Nahoru